Technical Project Manager

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technical Project Manager - 100% zdalnie

Projekt: Naszym klientem jest działająca globalnie firma, która powstała w 2019 roku. Organizacja pomaga start-upom w skalowaniu i cyfrowej transformacji ich organizacji.

Model współpracy: 100% zdalnie.

Wynagrodzenie: do 40$ netto/h + VAT.

Dostępność: 3 miesiące okresu wypowiedzenia będą akceptowalne.

Zakres obowiązków

 Zarządzanie Projektami: planowanie i prowadzenie projektów, zarządzając zespołami.

 Przywództwo Zespołu: rekrutacja i kierowanie zespołami technicznymi, zapewniając jasny podział ról oraz wsparcie.

 Komunikacja: łączenie zespołów technicznych z nietechnicznymi interesariuszami, dbanie o jasną komunikację i satysfakcję klienta.

 Zarządzanie Ryzykiem: identyfikacja i minimalizacja ryzyk projektowych.

 Zapewnianie Jakości: wdrażanie procesów kontroli jakości.

 Alokacja Zasobów: zarządzanie zasobami niezbędnymi do realizacji celów projektu.

 Zarządzanie Budżetem: monitorowanie wydatków projektowych w ramach budżetu.

 Zarządzanie Czasem: planowanie i dostosowywanie harmonogramów projektów.

 Dokumentacja: prowadzenie dokumentacji projektowej i raportów.

Oczekujemy

  co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, a w tym: min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty, Testera lub Analityka Biznesowego,

  doskonałych umiejętności przywódczych i organizacyjnych,

  doskonałych umiejętności komunikacyjnych z klientami, jak i wewnątrz organizacji,

  znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej C1.

Oferujemy

  zatrudnienie u klienta na podstawie umowy B2B,

  pracę w modelu 100% zdalnym.

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

ID: 971 job_post.published_on: 28/08/2024
announcement.apply