Presales Engineer

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projekt: Osoba na stanowisku Presales Engineer odpowiedzialna będzie za zbieranie wymagań dotyczących produktu od klienta, definiowanie wizji produktu oraz ścisłą współpracę z działami inżynierii, sprzedaży, marketingu i wsparcia w celu zapewnienia satysfakcji klientów.

Model współpracy: stacjonarnie - Warszawa.

Zakres obowiązków

 Wspieranie procesu przedsprzedażowego poprzez weryfikację potrzeb Klienta w zakresie doboru odpowiedniej technologii i rozwiązań IT – analiza wymagań Klienta pod kątem technicznym

  Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży rozwiązań IT (np. dobór technologii, licencji, wsparcie w procesie wyceny)

 Prowadzenie prezentacji produktowych dla Klientów

 Definiowanie strategii produktu

Oczekujemy

 Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w zakresie sieci IP, najlepiej w pracy dla integratorów systemów lub dostawców sieci dla przedsiębiorstw

  Doskonałej znajomości sieci IP w co najmniej jednym z następujących obszarów specjalizacji:
Data Center, LAN Switching, Routing i Security

  Co najmniej tytułu licencjata w dziedzinie telekomunikacji, inżynierii elektronicznej lub informatyki - preferowane

 Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

 Doskonałej umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • System bonusowy
  • Parking dla pracowników
  • Brak dress code'u

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczno-biznesowa (ok. 1h)
  2. Rozmowa z Dyrektorem działu

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

ID: 980 job_post.published_on: 07/10/2024
announcement.apply