Specjalista ds. sprzedaży

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista/ka ds. sprzedaży

Projekt: Wsparcie procesu sprzedaży usług logistycznych na terenie Polski i Europy dla klienta specjalizującego się we frachcie morskim, transporcie lotniczym, drogowym oraz magazynowaniu asortymentu.

Model współpracy: praca stacjonarna.

Wynagrodzenie: 12 000 - 18 000 PLN brutto.

Dostępność: od zaraz, jednak 3 miesiące okresu wypowiedzenia również będą akceptowalne.

Zakres obowiązków

 Aktywna sprzedaż usług będących w ofercie firmy na rynek Polski;

 Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

 Przygotowywanie i negocjowanie ofert;

 Obsługa posprzedażowa klienta;

 Stałe utrzymywanie i budowanie relacji z klientami.

Oczekujemy

Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w sprzedaży usług w branży logistycznej;

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy;

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

Pracę w stałych godzinach 8-16;

Duże możliwości rozwoju;

Niezbędne narzedzia pracy.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczno-biznesowa (ok. 1h)

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

announcement.apply