Konsultant SAP HCM

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projekt: Długofalowa współpraca z polskim oddziałem międzynarodowej firmy z branży medycznej.

Stack technologiczny: SAP HCM z modułami PY, TM, OM i PA.

Zespół: 4 osoby w tym Team Leader.

Metodyka pracy: SCRUM.

Model współpracy: Hybryda (raz na miesiąc z biura w Warszawie).

Wynagrodzenie: 20 000 - 26 000 PLN + VAT/msc.

Dostępność: 3 miesiące okresu wypowiedzenia będą akceptowalne.

Zakres obowiązków

Doradztwo w obszarze SAP HCM.

Uczestnictwo i koordynacja w projektach dotyczących rozszerzeń.

Aktualizacja systemu oraz testowanie wdrażanych rozwiązań.

Monitorowanie procesów serwisowych oraz administracja użytkownikami.

Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji.

Oczekujemy

Posiadasz min. 4 lata doświadczenia w obszarze SAP HCM;

Bardzo dobrej znajomości modułów PY oraz TM;

Doświadczenie we wdrożeniu i wsparciu SAP;

Umiejętność konfiguracji systemów SAP w ramach modułu HCM;

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2).

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B (26 płatnych dni bez świadczenia usług);

Elastyczny start pracy - między 7-10;

Opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie;

Premię roczną;

Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczno-biznesowa z TL (ok. 1h).
  2. Rozmowa techniczno-biznesowa z klientem wewnętrznym (ok. 1h).

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

announcement.apply