Senior Java Developer

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projekt: Kontrakt podpisywany z Next Technology i projekt realizowany dla klienta z branży healthcare.

Stack technologiczny: Java v21, Spring (Spring Boot), Hibernate, SQL, Kafka, AWS/Azure.

Forma współpracy: B2B.

Model współpracy: 100% zdalnie.

Metodyka pracy: SCRUM.

Wynagrodzenie: 150 - 190 PLN/h + VAT.

Dostępność: ASAP, akceptujemy maksymalnie 1-miesięczny okres wypowiedzenia.

Zakres obowiązków

 Wytwarzanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania zgodnie z najlepszymi standardami.

 Utrzymanie najwyższej jakości istniejącego kodu i oprogramowania.

  Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

 Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Oczekujemy

   Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako Java Developer.

   Bardzo dobrej znajomości framework’a  Spring w tym Spring Boot.

  Doświadczenia w pracy z Kafka lub innym rozwiązaniem typu messaging broker.

  Solidnych umiejętności w obszarze relacyjnych baz danych.

 Bardzo dobrej znajomości angielskiego (B2+/C1).

Oferujemy

   Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.

 Elastyczne godziny pracy (pracę możesz rozpocząć między 7 a 10).

 Współfinansowana opieka medyczna oraz możliwość dopisania się do karty sportowej.

 Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach na całym świecie.

 W każdym momencie naszej współpracy masz profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy - nigdy nie będziesz miał świadomości, że czegoś nie wiesz, nie wyjaśniłeś lub zostałeś pozostawiony w projekcie "sam sobie").

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa HR-owa.
  2. Rozmowa techniczna + live coding.

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

announcement.apply