Mulesoft Integration Architect

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projekt: Polska firma produktowa, która odpowiada za pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju.

Model współpracy: 2x w miesiącu wizyta w biurze (Warszawa).

Forma współpracy: B2B.

Wynagrodzenie: 170 - 220 PLN/h + VAT

Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Zakres obowiązków

  Opracowywanie strategii i planów architektury systemów IT.
  Przygotowanie, przeglądanie, ocena i rekomendowanie propozycji dotyczących rozwoju i zmian rozwiązań informatycznych.
Wybór technologii, w których będą realizowane nowe aplikacje zgodnie z obowiązującymi standardami
Przeprowadzanie analizy ryzyka dla zmian w systemach informatycznych

Oczekujemy

  Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze IT oraz minimum rok doświadczenia  zawodowego na stanowisku Architekta Rozwiązań.
Znajomość co najmniej jednej z technologii: Java, Python, Node.js
Doświadczenie zawodowe w pracy z MuleSoft lub innym interfejsem do zarządzania API.
Doświadczenie przy pracy w projektach chmurowych.
Wyższego wykształcenia, preferowane w kierunkach IT.
Bardzo dobrej znajomości angielskiego (B2+/C1) - międzynarodowy team.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie B2B.
Elastyczne godziny pracy - między 7:30, a 9:30 można zaczynać pracę.
Współfinansowana opieka medyczna, możliwość dopisania się do karty sportowej.
Profesjonalne doradztwo i wsparcie kariery przez zespół doświadczonych specjalistów oraz rekruterów Next Technology Professionals.
Możliwość proponowania własnych pomysłów czy rozwiązań - zawsze zostaniesz wysłuchany i Twoje propozycje będą uwzględnione / brane pod uwagę.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczna.
  2. Rozmowa techniczno-biznesowa.

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

announcement.apply