Rekruter IT (Mid/Senior)

Jesteśmy firmą stworzoną przez dwóch braci – Dominika & Piotra Jurków, czyli agencją rekrutacyjną i firmą świadczącą usługi związane z zatrudnianiem pracowników IT.
Szukamy osoby ambitnej, która jest otwarta na naukę i rozwój. Szukamy gracza zespołowego, który potrafi współpracować zarówno z innymi rekruterami, jak i handlowcami.

Znasz takie organizacje jak: TikTok, Huawei czy Ericsson? U nas dostaniesz możliwość współpracy z tymi firmami.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

Realizacja projektów rekrutacyjnych (end2end) z branży IT.
Prowadzenie poszukiwań kandydatów i pozyskiwanie ich między innymi metodą Direct Search.
Budowanie długofalowych relacji z kandydatami.

Oczekujemy

 Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji IT.
Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end to end.
Umiejętność budowania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z kandydatami.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2.
Chęć podjęcia pracy na część etatu - tj. około 10/15h tygodniowo.

Oferujemy

Zatrudnienie na część etatu na podstawie B2B lub UZ.
Wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia.
Elastyczne godziny pracy i pracę 100% zdalną.
Najlepsze narzędzia pracy, np. LinkedIn RPS.
Liczne imprezy integracyjne, które są huczne :)

Czekamy na Ciebie! :)

O nas

Rekrutacja Golang Developera

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

ID: 955 job_post.published_on: 09/07/2024
announcement.apply